Ștefan Baiaram dă impresia, cel puțin la nivel declarativ, că nu se mai gândește la un transfer imediat în străinătate. Acesta a spus, după meciul de luni seara, cu Rapid, în Giulești, că își dorește o calificare cu Craiova în grupele Champions League.
„Acum vreau să mă duc la echipa națională, să fac o figură frumoasă. Apoi o să am vacanță, cununie, iar apoi mă voi gândi la viitor. Sunt cu gândul la Universitatea Craiova. Ar fi un vis devenit realitate să jucăm în UEFA Champions League, ar fi extraordinar să ajungem în grupe, iar pentru acest obiectiv vom munci’‘, a declarat decarul craiovean.




























